Świadectwa

"Ocalona od Raka Macicy : Guz Zaczął Się Zmniejszać"

Pani Chen Qing Yun (48 l., Chiny)

Pochodzę z biednej rodziny i całe życie musiałam ciężko pracować, by przeżyć. Pewnego dnia poczułam ostry ból, do tego stopnia, że nie mogłam nawet siadać. Oprócz bólu, były również obfite upławy. Wtedy zdecydowałam się pójść do szpitala na badania.

Rezultaty badań wskazywały, że mam guza nowotworowego wielkości ok. 10 cm w macicy i jest to już niestety ostatnie stadium raka. Lekarz powiedział, że operacja jest nieunikniona, lecz szansa wyleczenia jest minimalna. Ostatecznie zdecydowałam się na operację.

“…jedna z moich innych przyjaciółek stosowała go z dużym powodzeniem.”

Później, pewna moja przyjaciółka usłyszała o Eliksirze Tian Xian z wiadomości, że jego działanie zostało potwierdzone licznymi testami klinicznymi w różnych szpitalach w całym kraju. Okazało się nawet, że jedna z moich innych przyjaciółek stosowała go z dużym powodzeniem.

Zaczęłam zażywać Eliksir Tian Xian w marcu 1993 roku i w ciągu około 2 tygodni krwawienie ustało. Po miesiącu jego stosowania, zmalał ból i mogłam już normalnie siadać.

“…guz zmalał do średnicy 6 cm”

Badanie przeprowadzone w marcu 1977 roku pokazało, że guz zmalał do średnicy 6 cm.

Obecnie (po dłuższym upływie czasu), zmalał do 3 cm i dalej maleje z dalszym upływem czasu. Mój stan zdrowia powrócił do normalności i znów mogłam wrócić do pracy. (Od edytora : niestety, nie jesteśmy w posiadaniu danych o aktualnym stanie zdrowia Pani Chen)

“…znów moglam wrócić do pracy.”

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi