Świadectwa

"Ocalona od Raka Watroby: ŚWIADECTWO OCALONEGO OD RAKA WĄTROBY"

Nazwisko dostępne tylko w języku chińskim (Tajwan)

Mówi syn (na zdjęciu w środku):

Po mojej lewej ręce siedzi mój szacowny ojciec. Moja ukochana mama siedzi po mojej prawej. Darzą się ogromnym, wzajemnym uczuciem. Trzy i pół roku temu, matka przeżyła szok, kiedy dowiedziała się, że cierpi na raka wątroby.

                       

“Wykryto u niej trzy guzy…”

Wykryto u niej trzy guzy, a największy miał ponad 10 cm. jeden z guzów spuchł i zaczął krwawić, co spowodowało nabrzmienie brzucha. Z tego powodu matka zemdlała i została przewieziona do szpitala Ma-Chien na oddział nagłych przypadków.

Lekarz uznał jej przypadek za bardzo ciężki i zdecydował o natychmiastowej operacji. Pamiętam, że byłem bardzo zdenerwowany. Rodzina musiała wyrazić zgodę na tę operację. Pamiętam jak ręka mojego ojca drżała, gdy ją podpisywa

“… to był prawdziwy koszmar.”

Kiedy patrzę wstecz, mogę powiedzieć, że to był prawdziwy koszmar. Po operacji, ktoś powiedział nam o Eliksirze Tian Xian. To naprawdę skuteczny lek przeciwko nowotworom. Poprosiłem matkę aby zażywała go z wdzięcznością i silną wiarą.

Po zażywaniu go przez trzy i pół roku, całkowicie wyleczyła się z raka. Moja rodzina jest znowu pełna radości. Z głębi serca życzę wyzdrowienia wszystkim chorym na raka, aby mogli dalej cieszyć się swoim życiem.

“Życzę wszystkim chorym ludziom

  by wyzdrowieli i byli szczęśliwi.”

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi