Świadectwa

“Ocalony od Raka Jelita: Łatwo Powracające Komórki Nowotworowe Zanikły”

Pan Hao Zhong Zheng, (58 l., Chiny)

Moje zdrowie pogarszało się wciąż i co dzień chudłem coraz bardziej. Po badaniu, mój lekarz powiedział, że prawdopodobnie mam raka. Pozostawiono mnie na dalsze obserwacje w Chang Chun Medical University.

Powiedziano mi, że cierpię na raka jelita grubego. Zacząłem odczuwać coraz większy ból. Rak był w średnim stanie zaawansowania. W dniu, którego nigdy nie zapomnę, tj.05 kwietnia przeszedłem operację chirurgiczną w Tong Hua Hospital w prowincji Jilin.

“… dostałem Eliksir Tian Xian by zapobiec nawrotowi choroby.”

Potem dostałem Eliksir Tian Xian, by zapobiec nawrotowi choroby. Lekarz powiedział mi, że nawet, jeśli komórki rakowe zostały usunięte z mojego organizmu, niektóre z nich pozostały jeszcze w węzłach chłonnych, z których łatwo mogą przedostać się w inne miejsce organizmu , powodując wznowienie choroby. Ponadto, bardzo nieufnie podchodziłem do chemio- i radioterapii, które spowodowały utratę moich włosów i duże osłabienie całego organizmu.

Dlatego zdecydowałem się zażywać Eliksir Tian Xian. Minęło już przeszło 5 lat od mojej operacji, a dzięki Panu Wang nie znaleziono u mnie już więcej nigdy, żadnych komórek raka. Sześć miesięcy po operacji moja waga spadła do około 40 kg. Teraz jednak powróciła z powrotem do swego normalnego poziomu 62 kg i znów mogę chodzić do pracy.

Moja rodzina liczy 12 członków (moja żona i ja, rodzice z obu stron, 4 dzieci i 2 wnuków). Chciałbym dożyć jeszcze kolejnych 5 lub 10 lat.

“… To Eliksir Tian Xian uratował mi życie i przywrócił mi zdrowie.”

To Eliksir Tian Xian uratował mi życie i przywrócił mi zdrowie. By zapobiec nawrotom choroby wciąż jeszcze zażywam niewielką dawkę tego leku.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi