Świadectwa

Ocalony od Raka Jelita: Średnio Zaawansowany Rak Jelit Zniknął po Jednym Roku Leczenia

Pan Meng Ya Shu  ( 80, I, Chiny)

Działo się to w 1986 roku, 3 lata po moim przejściu na emeryturę. Straciłem apetyt i na moim brzuchu pojawił się guzek. Początkowo, myślałem, że są to normalne objawy wynikające z mojego wieku, lecz dnia na dzień czułem się coraz bardziej chory (nie robiłem z tym jednak nic jakieś 2-3 miesiące). Dolegliwości jednak stawały się coraz bardziej bolesne tak, że w końcu znalazłem się w szpitalu.

“… raka jelita grubego w bardzo poważnym stanie.”

W wyniku badania stwierdzono u mnie raka jelita grubego w bardzo poważnym stanie tak, że natychmiast zostałem poddany leczeniu.

Wskutek efektów ubocznych leczenia, straciłem większość swoich włosów, a co gorsza, wciąż odczuwałem uciążliwy ból w swoim brzuchu.

W tym czasie, słyszałem, że Pan Wang, który również mieszkał w mieście Tong Hua, wynalazł chińskie, anty-nowotworowe lekarstwo “Kapsułki Tian Xian”, natychmiast więc złożyłem mu wizytę. Trzy razy dziennie zażywałem regularnie te przepisane, chińskie kapsułki (6 szt. w każdej dawce), nie obawiając się żadnych skutków ubocznych ich działania.

Komórki rakowe stopniowo zanikały.”

Zażywałem je w ten sposób przez pół roku. Komórki rakowe stopniowo zanikały wskutek ich działania. 6 miesięcy później, ze zdziwieniem przyjąłem wiadomość, że komórki nowotworowe zupełnie znikły z mego organizmu.

Później, wciąż jeszcze kontynuowałem zażywanie pewnych dawek Eliksiru Tian Xian, by zapobiec ewentualnemu nawrotowi choroby.

Przedtem moja waga spadła z 78 do 50 kg. Teraz powróciła do 67 kg, (co jest normalną i bardzo odpowiednią wagą w moim przypadku).

Minęło już prawie 10 lat od tamtej pory, gdy rozpocząłem swoją walkę z rakiem. Dawno przestałem już zażywać Eliksir Tian Xian. Wszystkie kolejne, regularne badania kontrolne jakie przechodzę, stwierdzają, że jestem całkowicie zdrowym człowiekiem.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi