Świadectwa

Ocalony od Raka Jelita: “Zdumiewające Działanie Eliksiru Tian Xian”

Pan Zhang Geng Min (75 l., Chiny)

Jesienią 1996 roku wielkość mojego stolca zaczęła się stopniowo zmniejszać. Wtedy to zaczęły się moje problemy z jelitami, wskutek ich zakłóconej mocno perystaltyki odczuwałem często bardzo silny ból.

Mój stan pogorszył się w lutym, kiedy zauważyłem krew w moim stolcu. Pojechałem wtedy do szpitala by wykonać odpowiednie badania. Po kilku badaniach lekarz powiedział mi, że mam owrzodziałego raka odbytu.

W ciągu dwóch kolejnych miesięcy przeszedłem radio- i chemioterapię. Szpital opuściłem dopiero, gdy ustąpiły ich dokuczliwe objawy. Jednakże rak pojawił się ponownie w 1998 roku. Badanie endoskopowe wykazało, wzrost mojego guza. Potwierdził to również wzrost wartości markera CEA do 7 mg/ml.

                                       “..Jakkolwiek, byłem za stary na operację.

                                                    Rodzina bardzo się martwiła…”

Jakkolwiek, byłem za stary na operację. Rodzina bardzo się martwiła, więc zakupili dla mnie Eliksir, Kapsułki i Czopki Tian Xian. Polecił nam je jeden z chińskich lekarzy.

Zacząłem ich używać i po ok. 3 miesiącach perystaltyka moich jelit polepszyła się, a krew znikła ze stolca. Tomografia wykonana ostatniego stycznia 1999 roku wykazała, że guz zniknął a wynik markera CEA zmienił się na negatywny. Nadal zażywałem Eliksir i Czopki Tian Xian. Minęły trzy lata odkąd postawiono diagnozę stwierdzającą raka, i jak do tej pory nie było u mnie nawrotu tej choroby.

                                         “.. Tomografia wykonana ostatniego

                                          stycznia ’99 roku wykazała, że guz zniknął”

Eliksir Tian Xian jest moim wybawcą, jestem obecnie zdrowszy niż kiedykolwiek przedtem.

 

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi