Świadectwa

"Ocalony od Raka Nosa: Wciąż żyję, mimo, że moja szansa przeżycia wynosiła zaledwie 15%"

Pan Oliver G. Bass (58 l., San Francisco, USA)

Mój lekarz oświadczył mi: “Cierpi Pan na raka przewodu gardłowo-nosowego”. Stało się to tak nagle, że byłem zupełnie zszokowany tą informacją. Poszedłem do szpitala z powodu grypy, a okazało się, że to rak!

Zawsze przywiązywałem ogromną wagę do swego stanu zdrowia. Nigdy nie paliłem, ani nie piłem alkoholu. Jak mogłem cierpieć na raka przewodu gardłowo-nosowego!? Dlaczego to przyszło tak nagle? Jak mi powiedziano, było to już ostatnie stadium raka – i nawet operacja nie mogła tu pomóc już nic więcej.

                                “… nie wchodziła już w grę żadna operacja”

Nowotwór zdążył rozprzestrzenić się do mózgu i nie wchodziła już w grę żadna operacja. Cierpiałem z powodu ostrych bólów głowy, spowodowanych przez przemieszczające się w niej komórki nowotworu.

Niedługo potem zaczęły się problemy z moim słuchem. Lekarz stwierdził, że najbardziej efektywną terapią w moim przypadku byłaby radioterapia, lecz moje szanse wynoszą jedynie 15%.

                                      “… Lekarz stwierdził, że najbardziej

                                                efektywną terapią w moim

                                             przypadku byłaby radioterapia,

                                                 lecz moje szanse wynoszą

                                                             jedynie 15%.”

Nie miałem żadnego wyboru. Efekty uboczne radioterapii były niezwykle uciążliwe (wymioty, zapalenie jamy ustnej, bóle gardła). Nawet picie mogło mnie zabić. Nie mogę zapomnieć tego uczucia, gdy nie byłem w stanie wydobyć z siebie głosu.. Wtedy w wiadomościach usłyszałem o Eliksirze Tian Xian i spróbowałem go natychmiast.

Wypisano mnie ze szpitala po pierwszym kursie radioterapii. Zażywałem 6 ampułek Eliksiru Tian Xian dziennie (jedna ampułka = 10ml.).

Po upływie tylko 2 tygodni mogłem już chodzić na zakupy, czytać gazety i oglądać telewizję. Moja skóra ,pociemniała przez naświetlanie ,powróciła do swej normalnej postaci, a przyszłe, kolejne badania, wykazały zupełny zanik wszystkich komórek nowotworu.

                                             “… wykazały zupełny zanik

                                          wszystkich komórek nowotworu.”

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi