Świadectwa

"Ocalony od Raka Odbytu: Nawet w bardzo zaawansowanej fazie choroby, rak odbytu został wyleczony."

Zhang Yu Xiang, 69 lat, mężczyzna, Shanghai City

Okrężnica i odbyt. Z pośród nowotworów atakujących jelito grube, około 70% umiejscawia się w okrężnicy, zaś około 30% w okolicach odbytu. Nowotwory te plasują się na drugim miejscu pod względem liczby występowania wśród całej ilości wszystkich schorzeń nowotworowych. Objawem ich występowania są zazwyczaj krwawe stolce lub zmiany w funkcjonowaniu jelit, takie jak częste zaparcia lub biegunki.

Kilka lat temu, zdiagnozowano u mnie nowotwór odbytu, co objawiało się krwawymi stolcami i ostrymi bólami w dole brzucha. Ze względu na bardzo mocne zaawansowanie raka, nie można było wykonać operacji. Wtedy mój przyjaciel zarekomendował mi nowe anty-nowotworowe lekarstwo. Pomyślałem, że lepsze to, niż nie robienie niczego i oczekiwanie na śmierć. Zacząłem zażywać Eliksir Tian Xian.

W przeciągu tygodnia ustąpiły krwawe stolce. Moja waga w ciągu następnego roku wzrosła o 6 kilogramów. Guz o rozmiarach 2cm x 3cm skurczył się o połowę w ciągu 2 lat. Ludzie mówią, że wyglądam dużo lepiej, w co naprawdę trudno było wcześniej uwierzyć.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi