Świadectwa

"Ocalony od Raka Pluc: Polegalem Tylko Na Eliksirze Tian Xian"

Pan Sing Kio (58 l., Filipiny)

23 kwietnia 1998 r. – Century Park Sheraton Hotel, Manila Filipiny (tłumaczone z jęz. chińskiego)

Dzień dobry, witam wszystkich. Jestem tu dziś, by opowiedzieć Wam o tym, jak Eliksir Tian Xian wyleczył mnie z raka. Przede wszystkim, chciałbym, byście wiedzieli, że nie łączą mnie żadne stosunki z Profesorem Wang (wynalazcą Eliksiru Tian Xian) ani też z Panem Manuelem Kiok (Dyrektorem Generalnym Green & Gold International Exports).

Chciałbym też podkreślić, że to nie profesor Wang, ani też Pan Kiok prosili mnie o to wystąpienie. W rzeczywistości sam zaofiarowałem się wystąpić. Najważniejszym powodem, dla którego się tu dziś znalazłem, jest wykład profesora Wang Zhen Guo o raku. Po wtóre, chciałbym osobiście podziękować Profesorowi Wang Zhen Guo za jego wynalazek (Eliksir China No.1 Tian Xian), który wyleczył mnie z choroby nowotworowej.

Pozwólcie, że opowiem w jaki sposób stało się, że mogę tu dziś do was przemawiać. Jakiś czas temu, w jednej z chińskich gazet znalazłem reklamę Eliksiru Tian Xian i sprawozdanie z anty-nowotworowego seminarium (z 23 kwietnia 1998 roku). Zdecydowałem się zadzwonić do biura dystrybutora tego leku (Green & Gold International Exports). Rozmawiałem osobiście z Panem Kiok. Powiedziałem mu, że wyleczyłem się z raka przy pomocy zażywania Eliksiru Tian Xian i mógłbym się podzielić swoim świadectwem o tym, na jednym z wykładów profesora, na który chciałbym przyjechać.

Zanim zacznę kontynuować, chciałbym podkreślić, że nie byłem w stanie przejść żadnej innej terapii takiej jak operacja chirurgiczna, chemoterapia, naświetlania kobaltem, czy też przy pomocy innych rozwiązań medycznych, ze względu na umiejscowienie mojego raka (w bezpośrednim sąsiedztwie serca). Pozostawiono mnie bez żadnej opcji leczenia, mogłem więc polegać tylko na chińskiej medycynie naturalnej. (Eliksirze China No.1 Tian Xian) Proszę o przeczytanie opisu załączonego poniżej

Pod koniec czerwca 1991 roku, zaczęły się moje nie przespane noce, w które męczył mnie potworny kaszel i ciągłe wydzielanie się flegmy. Zażywałem różne ziołowe , zachodnie i chińskie lekarstwa, by wyleczyć tę zdawałoby się zwykłą przypadłość.

Lecz, niestety nie rozwiązało to mojego problemu. Skonsultowałem się więc z lekarzem – doktorem Ang. Jest już długo lekarzem, ma więc duże doświadczenie. Po wykonaniu prześwietlenia (zdjęcie 1.) doktor zauważył niewielkie powiększenie obok mojego lewego płuca w porównaniu do wzorcowego zdjęcia (zdjęcie 2.). ” to jest bardzo podejrzany obszar, będzie pan musiał zrobić jeszcze badanie za pomocą tomografii komputerowej”, zasugerował. Wahałem się z wykonaniem tomografii i poprosiłem lekarza o przepisanie jakichś leków. Przepisał mi jakieś antybiotyki, lecz niestety i one nie przyniosły pożądanego skutku. Odwiedziłem więc lekarza ponownie, a ten przepisał mi podobny zestaw antybiotyków, lecz o innej nazwie. Lecz niestety, wciąż nic nie działało.

W listopadzie dostałem gorączki. Gdy zdałem sobie sprawę z tego, że przepisywane mi leki nie działają, udałem się do innego lekarza, dziwnym zbiegiem okoliczności również nazywał się doktor Ang, lecz był o wiele starszy, niż tamten przedtem, i był dobrze znanym lekarzem już od lat 50-siątych. Po pokazaniu poprzednio wykonanych przeze mnie zdjęć rentgenowskich drugiemu lekarzowi, uzyskałem takie same wyjaśnienia i recepty. Leki znów nie działały. Drugi raz więc udałem się do lekarza, a ten przepisał mi nowy zestaw antybiotyków. Tym razem lekarstwa wyraźnie nie współgrały z moim organizmem i w związku z tym straciłem około 4 kg wagi.

Brałem te leki od 11 listopada do 10 grudnia 1991 roku. Moja gorączka i kaszel jednak wciąż się pogarszały, a w mojej flegmie zaczęły pojawiać się ślady krwi. Udałem się więc do jeszcze innego lekarza w dużym szpitalu. Tym razem lekarz (chociaż również nazywał się doktor Ang), był bardzo młody. 10 grudnia 1991 roku, doradził mi, bym wykonał ponowne zdjęcie rentgenowskie płuc oraz badanie tomograficzne. Dwa dni później zobaczyłem wyniki. ( patrz zdjęcie 3.). Wyniki były jeszcze gorsze niż ostatnim razem, doktor nawet nie chciał wierzyć, że człowiek, któremu zrobiono to badanie wciąż jeszcze żyje.

RAPORT LEKARSKI z Badania rentgenowskiego : Chinese General Hospital and Medical Center. Sprawa Nr 360114. Nazwisko i imię : Sing Kio. Skierowany przez : Dr. R. Ngo. Data : 12-10-91. Dane kliniczne : KLATKA PIERSIOWA. W porównaniu do poprzedniego badania wykonanego gdzie indziej w dniu 11-11-91, badanie wykazuje stopniową progresję niedodmy i naciekanie podstawy lewego płuca. Prawe płuco bez zmian. Serce nie powiększone. Przepona nienaruszona. OPIS: niedodma i stan zapalny zlokalizowane u podstawy lewego płuca, wykazują stopniowy wzrost. Naciekanie lewej podstawy płuca wykazuje przerywaną progresję. Nie wyklucza się możliwości związanego z tym wtórnego ucisku na wnękę płuca.
Badanie wykonał : dr E. Dy M.D. (Radiolog)

Lekarz powiedział, że guz zbliżył się zbyt blisko serca. Dlatego też nie może wchodzić w rachubę żadna operacja, chemo-, lub nawet radioterapia, bez względu na to, czy guz ten jest złośliwy czy też nie. Dla mnie oznaczało to dokładnie wyrok śmierci.

Wyniki badania tomograficznego (patrz zdjęcia 4. i 5.) wskazywały, że guz ma rozmiar 9,4 x 6,4 cm. Tego dnia lekarz nie chciał przepisywać mi już żadnych leków, lecz skierował mnie na konsultację gastrologiczną, by sprawdzić, czy nie ma dalszych nieprawidłowości w moim gardle (miałem głos, umiałem jeść, itd.)

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA dane : Chinese General Hospital & Medical Center, Section of Computed Tomography. Nazwisko : Sing Kio. wiek : 58 lat CT Nr. : 91-1870. Skierowany przez : Dr. R. Ngo. Date : 12-20-91.
Opis wykonanego badania: TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA KLATKI PIERSIOWEJ. kontrast zalegający w klatce piersiowej pokazuje duże zagęszczenie tkanki płucnej w dole lewego płata płucnego o wymiarach 9.4 X 6.4 cm. Jest ono zrośnięte z wnęką płuca i opłucną. We wnęce płuca wyraźnie widoczne guzowate zagęszczenia. Występują też wyraźnie widoczne nacieki w lewej górnej części płata. Widoczne są również włókniste zagęszczenia w obu szczytach płuc. Serce jest nieco powiększone. Nie ma widocznych, litych zmian. STWIERDZONO: znaczne zagęszczenie tkanki, w dole lewego płata płuc, stanowiące wysoce prawdopodobną zmianę o charakterze złośliwym. Widoczne są jej zrosty z wnęką płuca i opłucną. Uogólnione powiększenie węzłów chłonnych w lewej wnęce płucnej. Zwłóknienie obu szczytów.
Badanie wykonał : Dr. Cesar S. Co.

Potem, lekarz umówił się ze mną na ponownie po 2 dniach na wykonanie pobrania przy pomocy dużej igły punkcyjnej i badania płynu rdzeniowego z mojego kręgosłupa. Wynik testu nowotworowego był negatywny., ale lekarz nie był pewny, czy właściwie dokonał punkcji, więc musiałem poddać się jej ponownie. Wynik również potwierdzał, że nie jest to rak. Od razu pogratulował mi wyników badań. By jednak ostatecznie upewnić się w swej diagnozie, zaproponował pobranie próbki płynu przy pomocy sondy wpuszczanej poprzez nos do mojego gardła. Odmówiłem jednak zgody na takie badanie. Lekarz ciągle jednak odmawiał przepisania jakichś nowych leków, gdyż przyczyna mojej choroby pozostawała wciąż nieznana.

Poszukałem wtedy innego lekarza. Nazywał się Dr. Tan. Powiedział mi to samo co dr. Ang, jako, że dysponował tą samą wiedzą co poprzedni lekarze. Skierował mnie do szpitala Filipino hospital bym przeprowadził badania pobranego z mojego organizmu płynu.

Udałem się więc na to badanie. 5-cio krotnie wkładano mi sondę do gardła, przy pomocy której pobrano płyn z moich płuc do wykonania jego analizy medycznej.

Po 3 dniach stwierdzono, że cierpię na bardzo złośliwego raka płuc. Lekarz stwierdził, że niestety nie mogę być operowany, ani też leczony przy pomocy chemoterapii lub naświetlania kobaltem, gdyż mój guz znajduje się zbyt blisko serca. Dlatego nie miałem żadnej alternatywy, jak tylko zdanie się na terapie przy pomocy chińskich, tradycyjnych metod medycznych.

RAPORT LEKARSKI z Badania rentgenowskiego : Chinese General Hospital and Medical Center. Sprawa Nr 360114. Nazwisko i imię : Sing Kio. Skierowany przez : Dr. R. Ngo. Data : 2-15-92. Dane kliniczne : KLATKA PIERSIOWA. W porównaniu do poprzedniego badania wykonanego gdzie indziej w dniu 12-10-91, badanie wykazuje stopniową zmniejszenie rozmiaru niedmowego segmentu płuca poprzednio widocznego wzdłuż lewej części opłucnej i osierdzia. Reszta płuc pozostaje czysta za wyjątkiem blizny widocznej w lewym płacie płucnym. Serce nie powiększone. Dobrze uwidocznione kąty przeponowo-żebrowe. Badanie wykonał : T.U. Pastrana M.D. (Radiolog)

W tym czasie ktoś zaproponował , by spróbować kilku podstawowych chińskich leków. Lecz w przeciągu kolejnych 20 dni ich stosowania nie nastąpiła żadna poprawa. Wtedy ktoś doradził mi spróbowanie Eliksiru Tian Xian. Po jego zażywaniu przez okres około 1,5 miesiąca tj. od 10 stycznia do końca lutego 1992 roku, przeszedłem kolejne badanie rentgenowskie (patrz zdjęcie 6.). Lekarz stwierdził, że wynik jest o wiele lepszy niż poprzednio (patrz zdjęcie 3.), lecz wciąż mój stan jest jeszcze bardzo poważny. Jednakowoż moja gorączka i kaszel złagodniały, aż w końcu całkiem zanikły.

RAPORT LEKARSKI z Badania rentgenowskiego : Nazwisko i imię : Sing Kio. Wiek 58 lat, Data badania : 6-29-92. Dane kliniczne : KLATKA PIERSIOWA. Badanie klatki piersiowej wykazuje normalną wielkość serca. Aorta wykazuje niewielkie rozszerzenie. Wyraźne spłycenie kątów żebrowo-przeponowych. Dobrze widoczne zgrubienie szczytu opłucnej z prawej strony. W górnych obszarach obu płuc zauważalne, niewielkie zwłóknienie, nieco większe w prawym płucu. Widoczne zmiany wskazują na nieaktywne już ogniska chorobowe. Bardzo pomocne w ocenie może okazać się porównanie do poprzednich wyników badań. Minimalne zwłóknienia widoczne w podstawie lewego płuca mogą być wynikiem pozostałości po wcześniej przebytym zapaleniu płuc. Podsumowanie : Badanie klatki piersiowej wykazało minimalne skazy widoczne w górnym obszarze obu płuc, które wydają się być nieaktywnymi ogniskami chorobowymi. Stwierdzono także minimalne zwłóknienia u podstawy lewego płata płucnego. Badanie wykonał : Lorna S. Yiu Yap, M.D. Diplomate, American Board of Radiology and Nuclear Medicine. 645 Condesa Street, Binondo, Manila.

Razem z zażywaniem Eliksiru Tian Xian, piłem również świeże owocowe oraz warzywne soki (wg. przepisu z : 1/2 marchewki, 1/2 jabłka, 1/3 ogórka, kawałka selera, 2-3 liści zielonej sałaty i buraka). Po wyciśnięciu soku, piłem tego 3 szklanki dziennie. Kontynuowałem zażywanie Eliksiru Tian Xian do czerwca (1992 roku), do momentu kolejnego badania rentgenowskiego. Moja gorączka i kaszel bardzo zelżały. Przeszedłem kolejne badanie (patrz zdjęcie 7.), które nie stwierdzało już nic złego w stanie mojego zdrowia. Zrobiłem je prywatnie, już nie w szpitalu. Mój guz zupełnie zniknął. Lekarze mówili, że teraz wygląda to jak sucha blizna po wyleczonej gruźlicy. Wtedy przestałem już definitywnie zażywania Eliksiru Tian Xian.

Badanie Osłuchowe/Radiologiczne : ACCUVISION DIAGNOSTIC CENTER, INC. Imie i nazwisko : Sing Kio. Date : 03/09/1998. Plik Nr. : 980645. Badanie Osłuchowo-Radiologiczne : Prześwietlenie klatki piersiowej : zwłókniałe nacieki widoczne w szczytowych polach płuc. Pozostała część płuc czysta, tj.bez zmian. nie określono zmian osłuchowych w obrębie pozostałych partii płuc. Opis: NIE OKREŚLONO MINIMALNYCH ZMIAN AKTYWNOŚCI PTB. W OBU PŁATACH PŁUCNYCH.
Badanie wykonała : Ma. Teresa D. Fontillas. M.D.

W zeszłym miesiącu (marzec 1998 r.) miałem kolejne badanie (patrz zdjęcie 8.) Prześwietlenie to wykazało, że nic złego się ze mną już nie dzieje.

Ostatnio zdiagnozowano u mnie raka śledziony, więc w kwietniu 1988 roku ponownie zacząłem zażywanie Eliksiru Tian Xian. Lekarz poradził mi, bym zgodził się na operację. odmówiłem, gdyż obecnie polegam całkowicie na działaniu Eliksiru Tian Xian. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mógł znaleźć się tu ponownie i zaświadczyć o cudownym działaniu tego leku. Utrzymuję stały kontakt z Panem Manuelem Kiok. W przypadku gdy ktoś chciałby zasięgnąć jakieś rady lub pomocy proszę śmiało się ze mną kontaktować.

MOJE TAJEMNICZE LEKARSTWO

Poza Eliksirem Tian Xian, używałem też swego własnego, sekretnego leku. Nie można go nigdzie kupić. Nie można tez prosić przyjaciół, by znaleźli go dla was. By móc go używać, musimy niestety polegać wyłącznie na nas samych. Wiem , że każdy jest bardzo ciekaw co to za lek. ..a więc odpowiem – jego składnikami są: 1. Silna determinacja, 2. Duch odwagi, 3. Optymizm, 4. Uwolnienie od zbytecznych zmartwień, oraz 5. Wyzbycie się wszelkich obaw.

Ten tajemniczy sposób wydaje się być prosty dla wielu z was. Lecz wydaje się być niesamowicie trudnym w przypadku pacjentów chorych na raka. Dobrze wszyscy wiemy o tym, że żyjemy w środowisku pełnym wirusów. Lecz dzięki Bogu nasz organizm dysponuje antyciałami nieustannie zwalczającymi wirusowe infekcje. Gdy jesteśmy zdrowi nasze antyciała są silne, dlatego wirusom trudno jest wniknąć do naszego organizmu. Lecz, kiedy jesteśmy bardzo obciążeni pracą lub cierpimy na nadciśnienie, zmęczenie lub jesteśmy narażeni na silny stres, ilość naszych antyciał spada i jesteśmy narażeni na niepohamowane niczym ataki wirusów.

Dlatego też, jeśli pacjent cierpiący na chorobę nowotworową nie jest poddany psychicznemu napięciu i nerwom, będzie w stanie utrzymywać w dobrej kondycji swoje antyciała. Poza tym, gdy zażywamy lekarstwo, nasze antyciała są w stanie współpracować z nim by zwalczyć szkodliwe antygeny w naszym organizmie. Z drugiej zaś strony, jeśli pacjent jest w ciągłym napięciu, strachu, lub jakiejś innej ciągłej obawie, będzie słaby, a wpływ leku także zmaleje w znaczny sposób. To według mnie wydaje się być zasadniczym powodem, dla którego Eliksir Tian Xian nie leczy wszystkich zażywających go pacjentów.

Komentarz Dyrektora d/s Międzynarodowej Dystrybucji do wypowiedzi Pana Sing Kio:

* Pragnę skomentować krótko wystąpienie Pana Sing Kio. Istnieje rzecz na którą chciałbym zwrócić Państwa szczególną uwagę. Nasz lek (Eliksir Tian Xian) wykazuje największą efektywność, gdy jest używany w kombinacji z terapiami jakie oferuje współczesna, zachodnia medycyna kliniczna. Pan Sing Kio powiedział nam, że nie stosował żadnej z tych terapii ( jak np. chemoterapia, czy też operacja chirurgiczna) – jest “szczęściarzem”. Nie jest jednak rzeczą bezpieczną stwierdzenie, że opieramy swoje leczenie wyłącznie na stosowaniu Eliksiru Tian Xian. Prawdą jest natomiast, że stosując jednocześnie współczesne, dostępne terapie medyczne w połączeniu z zażywaniem Eliksiru Tian Xian osiągniemy najlepsze efekty lecznicze.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi