Świadectwa

"Ocalony od Raka: SZPICZAK MNOGI"

Profesor i Dyrektor: Departamentu Psychologii Nauczania
Uniwersytet Północny
P B X1106
SOVENGA 0727
Northern Province
POŁUDNIOWA AFRYKA

06 sierpnia 1997

DO WIADOMOŚCI DICK’A WU – DYREKTORA GENERALNEGO

Drogi Panie,

Dziękuję za Pańską odpowiedź faksem z dnia 15/07/97 na mój faks, w którym prosiłem o potwierdzenie dawki (Eliksiru Tian Xian Chna No.1) w celu profilaktycznym. Mendy Theng potwierdziła mi, że starczy przyjmować tylko 10ml eliksiru dziennie, najlepiej o godz. 9:00 rano. W zeszłym tygodniu wpadła mi w ręce broszurka zatytułowana “100 pytań na temat Eliksiru China No.1 Tian Xian”. Pozwolę sobie zacytować tu pytanie nr 43, str. 7 :

“Czy jest rzeczą konieczną zażywanie Eliksiru Tian Xian przez całe życie ?”

Generalnie czas zażywania naszego leku można podzielić na 3 okresy :

  1. a. W przypadku łączenia zażywania eliksiru z operacją chirurgiczną i chemoterapią, zalecamy stosowanie normalnych dawek (tj. 4 lub 3 10ml kapsułki dziennie) przez okres od 3-6 miesięcy, dopóki badania nie wykażą, że guz uległ wydatnemu zmniejszeniu lub zupełnie zniknął.
  2. b. Przez następne dwa lata zalecamy jednomiesięczną dawkę na kwartał. To znaczy w jednym miesiącu zażywamy normalną miesięczną dawkę leku i następnie robimy 3 miesięczną przerwę.
  3. c. Ze względu na duże ryzyko (statystycznie średnio ~60%) nawrotu choroby nowotworowej w ciągu pierwszych 5 lat od jej rozpoczęcia, zalecamy w ciągu kolejnych 3 lat przyjmowanie dwóch miesięcznych dawek w roku ( najlepiej w miesiącach marcu i wrześniu).”

Czy może mi Pan wyjaśnić dokładnie o co chodzi.

Chciałbym również podziękować za załączony list, w którym prosi Pan o list od mojego lekarza dotyczący dokładnego opisu mojego stanu zdrowia. Załączam więc ten list wraz z moją fotografią. Doceniam Pański gest i znak dobrej woli jaki wykazał Pan oferując mi darmowo jeden karton Eliksiru Tian Xian.

Szpiczaka mnogiego zdiagnozował u mnie Dr. Coccia-Portugal w 1993 roku. Utrzymywaliśmy go pod kontrolą do czasu ponownego, silnego nawrotu choroby w kwietniu 1995 roku. Dawano mi wtedy jeszcze tylko 3-6 miesięcy życia.

We wrześniu 1995 roku, z Hyderabad (w Indiach) przyjechał odwiedzić mnie mój brat wraz z rodziną. Oni też po usłyszeniu moich rokowań czuli całkowitą bezsilność. W samolocie, w czasie swojej drogi powrotnej do domu, w jednej z gazet przeczytali o Eliksirze Tian Xian.

Z pomocą swojego znajomego w Hong Kongu Pana Thomasa Chiu, zacząłem sprowadzać to lekarstwo od października 1995 roku. Pan Thomas Chiu bezpośrednio kupował je i przesyłał do mnie do Afryki. Kiedy Pan Chiu później opuścił Hong Kong, zacząłem kupować je sam, bezpośrednio z Waszej firmy. Mój stan od tamtej pory zaczął się polepszać, a testy krwi już od ponad roku wykazywały normalny stan. W maju tego roku badanie mojego szpiku kostnego nie wykazało już obecności w nim żadnych złośliwych komórek nowotworowych.

Dziękuję bardzo serdecznie za cudowną rzecz jaką zrobiliście odkrywając to lekarstwo. Mam nadzieję, że dowie się o nim więcej osób. Ja osobiście podzieliłem się swą wiedzą o tym z wieloma innymi ludźmi. Wierzę, że takie osoby jak Dr. Rao (Brahmavar, South Karnataka, India) również zaczną używać tego leku dowiadując się o mojej historii. Modlę się do Boga, by błogosławił wszystkim ludziom związanym z Waszą misją, jak i tym wszystkim, którzy zażywają tego lekarstwa.

Proszę nie wahać się zwracać do mnie jeśli potrzebowalibyście kiedykolwiek mojej pomocy w promowaniu tego leku. Byłoby lepiej, gdybyście komunikowali się ze mną pod moim domowym adresem / numerem tel. / faksu (po prawej stronie u góry wiadomości).

Z serdecznym podziękowaniem

(PODPISANY)
VARGHESE IEPEN CHERIAN (PROFESOR)

________________________________________________________________________________________________

22 lipca 1997 CP1852

DLA : DICK’a WU
Dyrektora Generalnego

Drogi Panie,

RAPORT MEDYCZNY : CHINA NO. 1.
PROF. V.I. CHERIAN : 41-02-24
DIAGNOZA : SZPICZAK MNOGI

U Prof. Cheriana zdiagnozowano Szpiczaka Mnogiego (nowotwór szpiku kostnego) IgG w 1993 roku. Był leczony od maja 1993 przy użyciu Alkeranu i Prednisonu.

W czerwcu 1995 roku jego stan znacznie się pogorszył i zmieniono mu chemoterapię na wysokie dawki Dexamethazonu, Doxorubiciny, Vincristiny, Aredii, i Interferonu.

We wrześniu 1995 roku stwierdzono lekkie ustąpienie bólu, lecz ze względu na nadmierną toksyczność Adriamycynę zastąpiono BCNU.

Taką samą chemoterapię stosowano do marca 1997 roku. Jego obecny stan kliniczny jest bardzo dobry i w tej chwili otrzymuje tylko Aredię i Interferon.

Immunoglobulina IgG unormowała się od stycznia 1997 roku.

Z poważaniem

(PODPISANY)
DR. M.A. COCCIA-PORTUGAL

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi