Świadectwa

"Ocalony od Raka Watroby: Efekt Był Prawie Natychmiastowy"

  Pan Dota Isamu (69 l., Japonia)

10 lat temu, problemy jakie od pewnego czasu miałem z wątrobą zdiagnozowano jako raka. Guz był wielkości 1 x 2 cm. Często musiałem bywać w szpitalu, gdzie poddawany byłem kolejno wszystkim możliwym terapiom łącznie z wstrzyknięciami etanolu. Żadna jednak z nich nie przynosiła jakichkolwiek zadowalających rezultatów.

“Rezultat był prawie natychmiastowy.”

Po 2 lub 3 latach z czytanego przeze mnie czasopisma dowiedziałem się o Eliksirze Tian Xian. Po zapoznaniu się ze szczegółami tej terapii, postanowiłem jej spróbować. Rezultat był prawie natychmiastowy.

Badanie USG wykonane w październiku 1993 roku wykazało, że cień (guz) zupełnie zaniknął. Wtedy zmniejszyłem dawkę do dwóch ampułek eliksiru dziennie (uwaga: 1 ampułka = 10ml.).

W październiku 1997 roku guz znów urósł do rozmiaru 1,2 cm. Wróciłem wtedy do normalnego dawkowania eliksiru Tian Xian (normalna, standardowa dawka wynosi 40ml./ dzień).

                                       “…nie było już najmniejszych oznak guza.”

W październiku 1998, znowu nie było już najmniejszych oznak guza i wszystko powróciło do normalnego stanu. Wciąż jeszcze zażywam w niewielkich dawkach Eliksir Tian Xian, by zapobiec ewentualności nawrotu mojej choroby.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi