Świadectwa

"Ocalony od Raka Watroby: Eliksir Tian Xian Stał Się Moją Nadzieją"

Pan Mo Tsun Lien ( 64 l., Chiny)

Mój mąż Igeta miał od dawna problemy z wątrobą i co jakiś czas musiał w związku z tym odbywać nowe leczenie. Pewnego dnia stan jego się znacznie pogorszył, więc doradziłam mu, by udał się na badania do szpitala.

   “… nie pozostało mu już więcej niż 2-3 miesiące życia.”

Ich wynik wykazał u niego końcową fazę nowotworu w Mój mąż Igeta miał od dawna problemy z wątrobą i co jakiś czas musiał w związku z tym odbywać nowe leczenie. Pewnego dnia stan jego się znacznie pogorszył, więc doradziłam mu, by udał się na badania do szpitala.

   “… nie pozostało mu już więcej niż 2 ątroby i powiedziano mu, że nie pozostało mu już więcej niż 2-3 miesiące życia.

Nie mogłam w to uwierzyć i byłam w stanie silnego szoku. Po dwóch miesiącach wypisano go do domu, bez żadnej nadziei na ratunek. Cała nasza rodzina usiłowała stwarzać pozory normalnego życia, zwracając uwagę na jego stan i starając się oszczędzić mu niepotrzebnych stresów.

 “… Cokolwiek miało się

  wydarzyć byliśmy przy nim.”

Cokolwiek miało się wydarzyć byliśmy przy nim. Mój mąż zdawał sobie z tego sprawę, więc zaczął szukać czegoś, co mogłoby mu pomóc się wyleczyć.

Dowiedziawszy się o Eliksirze Tian Xian, natychmiast zakupił to lekarstwo. Już po krótkim okresie zażywania go, jego stan uległ znacznej poprawie. Czuje się teraz znacznie lepiej niż przedtem

 “… pracuje ciężej niż przedtem.”

Obecnie pracuje ciężej niż przedtem dla swej ukochanej rodziny. Gdy kiedykolwiek ktoś z naszej rodziny, lub przyjaciół ma problemy z rakiem, doradzamy mu serdecznie zażywanie Eliksiru China No. 1 Tian Xian. Obecnie już guz mojego męża zrobił się już zupełnie maleńki.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi