Świadectwa

Ocalony od Raka Watroby: Silna Wola Przetrwania Pomogła mi Pokonać Raka Wątroby

Pan Mo Tsun Lien ( 64 l., Chiny)

Zachorowałem na raka w 1993 roku, po przejściu na wojskową emeryturę. straciłem apetyt i czułem wzrost ciśnienia krwi. Czułem się także zmęczony i miałem ogólnie złe samopoczucie. Z początku myślałem, że to mój organizm adoptuje się do nowych warunków życia na emeryturze. Jednak, gdy moje zdrowie dalej się pogarszało, postanowiłem iść na badania do Szpitala Weteranów w Kaoshiung.

Lekarz powiedział mi zdecydowanie, że mam złośliwego raka. Musiałem zgodzić się na wykonanie natychmiastowej operacji usunięcia połowy żołądka i części jelit. lekarz ostrzegł mnie po operacji o możliwości nawrotu choroby. Miałem zgłaszać się na badania kontrolne i leczenie co trzy miesiące.

Po 6 miesiącach znów znalazłem się w szpitalu po ponownym pojawieniu się nowotworu. Kiedy byłem w szpitalu, przeczytałem o Eliksirze Tian Xian w czasopiśmie z Hong Kongu. Poprosiłem wtedy swego przyjaciela z Hong Kongu, aby mi go zakupił i natychmiast po tym jak zwolniono mnie ze szpitala, zacząłem zażywać to lekarstwo. Po pięciu miesiącach poszedłem na następne badania i lekarz powiedział mi, że choroba zmieniła charakter ze stadium złośliwego w łagodne.

Przed operacją ważyłem 56 kg, kiedy to moja waga spadła do 43 na skutek nowotworu. po rocznym zażywaniu Eliksiru Tian Xian, moja waga wzrosła ponownie do 52 kg.

Kolejne badanie miałem w 1994 roku. Oprócz małego wrzodu pokarmowego nie wykazało ono żadnych śladów nowotworu. Byłem naprawdę uleczony.

Aby uniknąć nawrotów choroby, nadal zażywam 3 ampułki eliksiru dziennie. Od kiedy wyzdrowiałem jeżdżę do mojej rodzinnej wioski w prowincji Fujian, gdzie się urodziłem. Nie tylko dostałem nową pracę, lecz także się ożeniłem.

 

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi