Świadectwa

Ocalony od Raka Watroby: Tylko 6 Miesięcy Życia, Tian Xian Stał się Moją Ostatnią Deską Ratunku

Pan Cheng Chi Keung (67 l., Hongkong)

Było to jakiś rok temu, kiedy to całe ciało zaczęło mnie swędzieć. Poszedłem do szpitala, a oni powiedzieli mojej żonie o wyniku badań.

Wyglądała dziwnie, z wahaniem jednak wyznała mi prawdę o mojej chorobie. ” To był rak wątroby”. Lekarz powiedział, że zostało mi nie więcej niż sześć miesięcy życia.

 

“… po prostu, nie mogłem zaakceptować tego faktu.”

Radioterapia lub chemoterapia mogła wydłużyć ten okres o jeszcze jakieś dwa lata, jeżeli wszystko poszłoby dobrze. Byłem zaskoczony ta diagnozą i nie mogłem uwierzyć, że jest to prawdą.

Przeszedłem obydwie wspomniane terapie aby przedłużyć sobie życie, ale one przyczyniły się tylko do jeszcze większych cierpień. Miałem szczęście, że dowiedziałem się od moich przyjaciół o Eliksirze Tian Xian. Moja żona i córka powiedziały abym nie martwił się o pieniądze. One tylko chciały bym powrócił do zdrowia. Zacząłem zażywać Eliksir Tian Xian aby nie rozczarować moich najbliższych

                                                  “… zaczęło się dziać ze mną

                                                          coś nie do uwierzenia .”

W jakiś sposób, zaczęło się dziać ze mną coś nie do uwierzenia. Byłem coraz zdrowszy. Odzyskałem apetyt. Podrażnienia i swędzenie zanikły. Potrafiłem przespać całą noc. Przestałem zażywać wszystkie lekarstwa zachodniej medycyny. Zamiast tego piłem codziennie Eliksir Tian Xian.

Wtedy zdecydowałem się walczyć z nowotworem. tak długo jak ma się energię, ciągle istnieje szansa do przezwyciężenia raka! Chociaż nadal czasem odczuwam jeszcze lekkie swędzenie, to teraz jednak czuję się pełen energii i zdrowia.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi