Świadectwa

"Ocalona od Raka Wezlow Chlonnych"

Pani Yeung Er (Chiny)

Lekarz : Pacjentka ta polecona mi została przez Love Heart Association of the A-Leh community. Poproszono mnie o zdiagnozowanie jej guza. Stwierdziłem u niej dwa guzy limfatyczne wielkości winogron (nowotwór węzłów chłonnych) z tyłu karku, i trzy po jego lewej stronie. Zaoferowałem jej darmową pomoc, ponieważ bardzo cierpiała. W pierwszym okresie leczenia prosiłem ją o zażywanie Eliksiru Tian Xian przez 28 dni. W każdym okresie terapii obserwowałem i diagnozowałem jej guzy, dla odnotowywania efektywności działania Eliksiru Tian Xian. Wyniki wskazywały na ich ciągłe zmniejszanie się. Po 5 turach zażywania go, wyniki były w pełni zadowalające.

Efekty tego leczenia zostały potwierdzone w szpitalu przez lekarzy zachodniej medycyny. Do tej pory kobieta ta jest całkowicie wyleczona z raka.

Pacjentka : Znaleziono guzy w mojej tarczycy. Rozmiar każdego z nich był większy niż winogrona lub orzecha ziemnego. Guzy zostały chirurgicznie usunięte, lecz niestety komórki nowotworu już rozprzestrzeniły się po całej tarczycy. Po operacji przeszłam także radioterapię. Wyjechałam na nią do szpitala w Chang Geng, gdyż nie była możliwa w Kee-Long. Podczas całego okresu leczenia odczuwałam ogromną suchość w ustach, palił mnie język i bardzo bolało gardło oraz cała szyja. Moje wargi przebarwiły się na mocno czerwony kolor. Te wszystkie efekty uboczne ustąpiły w kilka dni po rozpoczęciu zażywania Eliksiru Tian Xian.

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi