Świadectwa

Ocalony od Raka Wezlow Chlonnych: Wierzę w chińskie leki

Pan Wang Zin Yuan (44 l., Chiny)

Przez 6 miesięcy miałem problemy z żołądkiem. Wiedziałem, że coś jest nie w porządku. Myślałem, że jest to związane z jakimiś problemami wątroby.

Mój przyjaciel twierdził, że to coś z pęcherzem. Czasami czułem ostry ból w nerkach i plecach. Udałem się więc do szpitala na dokładne badania.

Wyniki wykazały chroniczne zapalenie pęcherza i 2,5 x 2 cm wrzód w wątrobie. Badanie tomograficzne podejrzewało, nowotwór naczyń krwionośnych.

Lekarz zdecydował o usunięciu guza jeszcze przed potwierdzeniem, czy jest on złośliwy czy też nie. Operacja wykonana 12 kwietnia potwierdziła obecność raka węzłów chłonnych.

                                              “… potwierdziła obecność

                                                 raka węzłów chłonnych.”

Przechodziłem chemo- i radioterapię, a ich efektem ubocznym był zupełny brak apetytu i utrata połowy moich włosów. Wpadłem w depresję. Chciałem spróbować wszystkiego co mogłoby mnie ocalić.

                                          “spróbowałem go bez zastanowienia.”

Wtedy mój szef opowiedział mi o Eliksirze Tian Xian, a ja spróbowałem go bez zastanowienia. Nieco więcej mogłem dowiedzieć się o jego działaniu z książek i gazet.

Chociaż lekarze mówili mi, że w moim przypadku “Chińska Medycyna” nie pomoże, wierzyłem, że będzie inaczej. Po niedługim zażywaniu Eliksiru Tian Xian wrócił mój apetyt oraz zaczęły mi odrastać włosy. Minęło od tamtej pory sporo czasu, i choć jeszcze rany powodują czasem ból , nie muszę się już martwić moim rakiem.

                                         “… nie muszę się już

                                                       martwić moim rakiem.”

Świadectwa Ocalonych od Raka

Rak Jelita

Rak Języka

Rak Macicy

Rak Nosa

Rak Okrężnicy

Rak Piersi

Rak Prostaty

Rak Przełyku

Rak Płuc

Rak Trzustki

Rak Wątroby

Rak Węzłów Chłonnych

Rak Odbytnicy

Rak Żołądka

Szpiczak Mnogi